Mokėjimai - Vaismedziai
Susisiekite dabar: +37065673360

Atsiskaitymo būdai

Saugus atsiskaitymas


Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

- naudodamiesi Lietuvos bankų interneto bankininkystės paslaugomis;

- kreditine kortele

- grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui.

 

Visi šie būdai - visiškai saugūs .

 

Pastaba: (ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų yra debetinės - ir kol kas bankai nesuteikia jomis galimybės atsiskaityti internetu).

 

Jei nors kartą esate internetu papildę savo mobilojo telefono sąskaitą arba mokėję už komunalines paslaugas, knygas, bilietus į koncertą ir pan., Jums nieko aiškinti nereikia. Tiems, kurie niekada nėra pasinaudoję šiuo patogiu ir, kartojam, visiškai saugiu būdu, paaiškinsime šio atsiskaitymo būdo principus.

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs.

 

Mokėdami kreditine kortele, Jūs irgi nepaliekate duomenų mums, nes esate nukreipiamas atlikti mokėjimo operacijos į sertifikuotų paslaugos teikėjų saugų serverį.

 

Abiem nukreipimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas.

 

Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.

 

Taigi, Jūs praktiškai nerizikuojate niekuo. Nebent tuo, kad atgabenta prekė gali Jums nepatikti.

 

Mūsų parduotuvėje galite naudotis šių bankų interneto bankininkystės sistemomis:

AB Swedbank

AB SEB bankas

Danske Bank

AB DNB bankas

Nordea Bank Lietuva